Het team van IKC G.A. de Ridder

  Directeur Simon Bijl – simon.bijl@kitsprimair.nl
  Kinderopvang Monique Benthem – monique.benthem@kitsprimair.nl
Marion Darwinkel – marion.darwinkel@kitsprimair.nl
Tamara Hartemink – tamara.hartemink@kitsprimair.nl
Jolanda Huizing – jolanda.huizing@kitsprimair.nl
Mathilde Moes – mathilde.moes@kitsprimair.nl
Paula Osinga – paula.osinga@kitsprimair.nl
  1-Vissen Alie Askes – alie.askes@kitsprimair.nl
Marike Kraai – marike.kraai@kitsprimair.nl
1-Vogels Tanja Sterken – tanja.sterken@kitsprimair.nl
Ellen Oosting – ellen.oosting@kitsprimair.nl
2-Vlinders Titia Stobbe – titia.stobbe@kitsprimair.nl
Harmien Molenaar – harmien.molenaar@kitsprimair.nl
2-Kikkers Nathali Hoogeveen – nathali.hoogeveen@kitsprimair.nl
Ella Stel – ella.stel@kitsprimair.nl
 groep 3a Judith Kremers – judith.kremers@kitsprimair.nl
groep 3b Esther Haverkort – esther.haverkort@kitsprimair.nl
Lianne Everts – lianne.everts@kitsprimair.nl
groep 4a Monique de Jonge – monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Renate Venema – renate.venema@kitsprimair.nl 
groep 4b Gea Gerding – gea.gerding@kitsprimair.nl
Rosanne Oelen – rosanne.oelen@kitsprimair.nl 
groep 5a Marjan Fleere – marjan.fleere@kitsprimair.nl
Melissa van der Vegt – melissa.van.der.vegt@kitsprimair.nl
groep 5b Kim Hilberts – kim.hilberts@kitsprimair.nl
groep 6a Lisa Meertens – lisa.meertens@kitsprimair.nl
Ellen Oosting – ellen.oosting@kitsprimair.nl
groep 6b Immy Hazelaar – immy.hazelaar@kitsprimair.nl
groep 7a Mark Visser – mark.visser@kitsprimair.nl
groep 7a/7b Wessel Walles – wessel.walles@kitsprimair.nl
Ina Andringa – ina.andringa@kitsprimair.nl
groep 7b Manon Jonkers – manon.jonkes@kitsprimair.nl
Margreet Welbergen – margreet.welbergen@kitsprimair.nl
groep 8a Ellen Stokkers – ellen.stokkers@kitsprimair.nl
groep 8b Karin Kregel-vd Weijde – karin.kregel@kitsprimair.nl
Judith Brunsting – judith.brunsting@kitsprimair.nl

Bouwcoördinator onderbouw: Ella Stel – ella.stel@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator middenbouw: Monique de Jonge – monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator bovenbouw: Judith Brunsting – judith.brunsting@kitsprimair.nl

Bij afwezigheid van Simon Bijl, directeur, zijn Margreet Welbergen (vr.) en Judith Brunsting (ma. do. en vrij.) als eerste aanspreekpunt aanwezig.

Intern begeleider en aandachtsfunctionaris:
Lucas Tol
ib.gaderidderschool@kitsprimair.nl

Gedragsspecialist:
Karin de Jonge

HVO: Ingrid Schaap
GVO: Truus Haveman

Call Now Button